Παρασκευή, 30 Σεπτεμβρίου 2011

Επιτέλους αρχίζει το ματς - Ποιοι σφυρίζουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Πλούσιο αθλητικό Σαββατοκύριακο με πρεμιέρα στην Α1(επιτέλους), αγώνες της Α΄φάσης κυπέλλου Φιώτιδας και SUPER CUP στο γήπεδο της Λαμίας μεταξύ ΑΓΡΟΤΗ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ - ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΩΝ στις 5:00 το απόγευμα της Κυριακής.

ΚΥΠΕΛΛΟ Α΄ΦΑΣΗ  - Σάββατο 01-10-2011        ώρα : 15.30
Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ    
Διαιτητής:                ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜ.
Βοηθοί:                  ΚΟΝΤΟΣ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ

Αγώνας:        ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΜΟΥΡΙ

Διαιτητής:             ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:     ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ - ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:    ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΣΤΡΙ

Διαιτητής:        ΤΣΙΟΡΤΟΣ
Βοηθοί:     ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ - ΣΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:      ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ   ( ΓΗΠ.ΕΠΣΦ)

Διαιτητής:           ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί:      ΛΙΟΣΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Αγώνας:      Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:            ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:      ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ -ΤΣΑΛΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α΄ΦΑΣΗ -
Κυριακή   02-10-2011        ώρα : 15.30
Αγώνας:           ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  
Διαιτητής:                ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:       ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:         ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΖΕΛΙ    
(ΓΗΠ. ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ)                                           

Διαιτητής:              ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ-ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Αγώνας:         ΑΡΧΑΝΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ   
(ΓΗΠ. ΜΑΚΡΗΣ)                                               

Διαιτητής:                ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:              ΚΟΥΔΑΣ- ΜΗΤΡΑΝΤΖΙΑΣ

Αγώνας:            ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΑΚΡΗ

Διαιτητής:              ΛΙΟΣΗΣ
Βοηθοί:       ΧΑΡΙΣΗΣ-ΛΕΚΚΑ

Αγώνας:      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ     
( ΓΗΠ. ΕΠΣΦ)                         
Διαιτητής:             ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:    ΣΑΚΚΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ

Αγώνας:         ΒΡΑΧΑ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:       ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ- ΚΑΡΚΑΝΗΣ

Αγώνας:            Ν. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ-ΜΕΛΙΤΑΙΑ

Διαιτητής:               ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ.

Αγώνας:            ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ-ΡΑΧΕΣ

Διαιτητής:               ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:         ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ   

Διαιτητής:             ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:           ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Β-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:      ΑΛΠΙΝΗ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ   
Βοηθοί:        ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ -   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

Αγώνας:        ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ –ΑΙΑΣ      
(ΓΗΠ. ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ)                                  
Διαιτητής:             ΤΣΙΟΡΤΟΣ
Βοηθοί:      ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ- ΠΕΡΙΣΣΙΟΣ
      
SUPER CUP   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ    ΩΡΑ: 17.00  

Αγώνας:     ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ-ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:             ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί:       ΛΑΓΟΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ  4ος ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
www.lamiareport.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου